Ерік Френцель виводить Німеччину у лідери медального заліку Олімпіади

Після перемоги в лижному двоєборстві у німців 6 нагород Сочі. 5 з них вищої гідності. Українець Віктор Пасічник зайняв 42-е місце.

Німецькі спортсмени продовжують економно виступати на зимовій Олімпіаді в Сочі. Якщо беруть медалі, то тільки золоті. Цього разу краще за всіх у лижному двоєборстві був Ерік Френцель. Він посів перше місце у стрибках з середнього трампліну. Другим був японець Акіто Вабате. У такому ж порядку спортсмени прийшли до фінішу лижної гонки переслідування.

Компанію на п’єдесталі їм склав норвежець Магнус Корг. Після стрибків з трампліну він займав лише 20-е місце і на старті 10-кілометрової лижної гонки програвав лідеру більше хвилини. До фінішу норвежець прийшов з відставанням у 8 секунд.

Український спортсмен Віктор Пасічник після стрибкової частини займав 27-е місце. У гонці переслідування він фінішував 42-м .