Харків одним із перших в Україні звільнив від комунальних платежів членів сімей воїнів, загиблих в Афганістані

Харків одним із перших в Україні звільнив від комунальних платежів членів сімей воїнів, загиблих в Афганістані

Як заявив голова Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану Володимир Рижков, Харків був одним з перших міст в Україні, де було ухвалено рішення в середині 90-х років про звільнення від комунальних платежів членів сімей і воїнів загиблих в Афганістані.

«На сьогоднішній день у м. Харкові всі члени сімей загиблих, а також померлих учасників бойових дій повністю звільнені від комунальних платежів. Відповідно до закону 50 % компенсує за них держава, решту 50 % — міська влада. В рамках реалізації в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій в Афганістані такий напрямок діяльності ведеться і по Харківській області. Деякі районні ради вже внесли на розгляд сесій це питання. На сьогодні таких сімей в регіоні залишилося 72», — повідомив Володимир Рижков.

Також він зазначив, що третій рік поспіль в обласному бюджеті передбачена матеріальна компенсація у розмірі 1000 грн. для членів сімей загиблих.

Елизавета Будько


85

Новости партнеров