Суд зняв обвинувачення з екс-голови КМДА та екс-начальника столичної міліції

Суд зняв обвинувачення з екс-голови КМДА та екс-начальника столичної міліції

Кримінальне провадження відносно екс-голови КМДА Олександра Попова, екс-заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича і екс-начальника столичної міліції закрито у зв’язку з дією закону про амністію

Про це йдеться у повідомленні столичної прокуратури.

«Провадження щодо Попова, Сівковича, Коряка та інших осіб, які підпадають під дію Закону України «Про внесення змін до Закону України про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань», справді було закрито рішенням суду», — повідомила керівник прес-служби столичної прокуратури Яна Соболевська.

«Таким чином Печерський і Шевченківський райсуд столиці виконали вимоги зазначеного Закону про звільнення від кримінальної відповідальності підозрюваних, обвинувачених та засуджених за події, які відбувалися в листопаді — грудні минулого року», — констатувала вона.

За її словами цим Законом передбачено чіткий перелік статей Кримінального кодексу, провадження за якими підлягають закриттю.

«Тому на виконання Закону всі провадження, які розслідувалися за цими статтями, були закриті. В тих випадках, де в процесах не було встановлено підозрюваних, так звані за фактом, рішення про закриття приймалися органами прокуратури. В тих провадженнях, де були встановлені фігуранти, так, як це у справі за підозрою Попова, Сівковича, Коряка та інших рішення про закриття приймалися судами», — пояснила Соболевська.

«У своїй роботі прокурори керуються чинними законами України, а отже і в цьому випадку прокуратура і суди виконали вимоги Закону, який ухвалили народні депутати», — повідомила керівник прес-служби столичної прокуратури.

За її даними, в цілому по м. Києву було закрито 35 фактових кримінальних проваджень, до 21 людини вже застосовані норми цього закону.

Виктор Другоруб


92

Новости партнеров