Харків буде тим ядром, яке збере українську державність воєдино — харківський політолог

Харків буде тим ядром, яке збере українську державність воєдино — харківський політолог

Харків буде тим ядром, яке збере українську державність воєдино. Про це сьогодні заявив політолог Володимир Нікітін. Володимир Нікітін підкреслив, що сьогодні в Харківському регіоні стабільна суспільно-політична ситуація.

«Це далося досить складно, тому що спроби дестабілізувати ситуацію у нас в регіоні були. І були у нас «гастролери», які київською трасою намагалися до нас приїхати, і були свої порушники спокою. Безумовно, проблеми у нас в області існують, і їх потрібно вирішувати. Харківська влада вміє вирішувати ці проблеми, і сьогодні багато в чому завдяки позиції керівництва області в регіоні ситуація залишається стабільною. Харків буде тим ядром, яке збере державність воєдино», — сказала Володимир Нікітін.

Володимир Нікітін також нагадав, що історія вже знає подібні приклади, коли саме Харків ставав тією силою, що побудувала українську державність. «Згадайте 1918 рік. Центральна рада в Києві — це було, звичайно, красиво, але будувати державу ті хлопці не вміли. А в Харкові, може, не так красиво, не так голосно, але побудували українську державу, яка сьогодні продовжує жити», — зазначив він.

Дмитрий Майдан


100

Новости партнеров