Харківський завод поставить до Росії устаткування для виробництва цегли

Харківський завод поставить до Росії устаткування для виробництва цегли

ПАТ «Харківський машинобудівний завод «Червоний Жовтень» поставить два преса для випуску силікатної цегли на завод у Воронезькій області (Росія). Про це повідомили в прес-службі «Червоного Жовтня». Нові преси СМС-294 встановлять замість застарілих пресів СМС-152. Передоплата за контрактом отримана, завод приступив до роботи над замовленням, відвантаження устаткування очікується наприкінці лютого.

Як відзначив голова наглядової ради «Червоного Жовтня» Володимир Білан, велика кількість силікатної цеглини у всіх регіонах колишнього СРСР випускалася на револьверних пресах СМС 816 і СМС 152.

«Наша нова машина СМС-294 є технологічним наступником більш ранніх моделей, але в ній застосований принцип двохстадійного пресування, попереднього і основного, що дозволяє краще віджати повітря і підвищити міцність продукції. Інші важливі новації — сучасна система управління і покращена система мастила», — відзначив Білан.

Він повідомив, що десять років тому під час будівельного буму намітилася тенденція до установки на цегельних заводах гідравлічних пресів, але після кризи виробники знов повернулися до звичнішого устаткування.

«Гідравлічні машини мають ряд переваг перед колінно-важільними, але їх недоліком є ціна і висока вартість експлуатації.А оскільки силікатна цеглина є недорогим матеріалом, його собівартість має бути мінімальною. Тому зараз є сплеск інтересу до машин СМС-294. Нещодавно ми закінчили аналогічну модернізацію на заводі в Улянівську, ведемо ще ряд переговорів», — сказав Білан.

«Червоний Жовтень» поставляє продукцію на заводи по виробництву цегли і керамічних блоків потужністю від 15 до 120 млн. цеглини на рік. Географія постачань підприємства — всі країни СНД, Східна Європа, Азія, Північна Африка. Підприємство засноване в 1870 році, сьогодні тут працює 280 чоловік.

Елизавета Будько


89

Новости партнеров