Прокуратура Київщини готова закрити 4 справи в обмін на звільнення адмінбудівель

Прокуратура Київщини готова закрити 4 справи в обмін на звільнення адмінбудівель

Прокуратура Київської області готова закрити чотири кримінальні провадження за фактом масових заворушень, якщо протестувальники виконають вимоги закону.

Про це повідомив прокурор Київської області Михайло Витязь.

«Прокуратура Київської області готова закрити 4 кримінальні провадження, розпочатих за фактами масових заворушень, які розслідуються Слідчим управлінням ГУ МВС України в області. Такий механізм амністії буде застосовано», — сказав Витязь.

Він уточнив, що вказані кримінальні провадження відкрито за такими статтями Кримінального кодексу України: ст. 279 (блокування транспортних комунікацій), ст. 296 (хуліганство), ст. 343 (втручання в діяльність працівників правоохоронних органів), ст. 345 (погроза або насильство щодо працівників правоохоронних органів), ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ст. 377 (погроза або насильство щодо судді).

Витязь підкреслив, що амністія буде застосована тільки за умови виконання всіх вимог, передбачених законом про звільнення від кримінальної відповідальності. Зокрема, за умови звільнення зайнятих будівель і приміщень органів влади по всій країні, а також розблокування транспортних магістралей.

Виктор Другоруб


86

Новости партнеров