Останнє золото понеділка дісталося канадцеві

Олімпійським чемпіоном Сочі в могуле став Олександр Білодо. Його співвітчизник Мікаель Кінгсбері відвезе додому срібло. Бронза дісталася росіянину Олександру Смишляєву.

Останній комплект нагород сьогоднішнього дня розіграли у фрістайлі. Весь вечір спортсмени змагалися в могуле — спуску на гірських лижах по горбистому схилу з виконанням стрибків на трамплінах. Оцінюється тут швидкість і якість виконання стрибків. У суперфінал потрапили лише 6 спортсменів з 29. Перемогу в підсумку здобув канадець Олександр Білодо. У Сочі він повторив успіх Ванкувера. Його співвітчизник, чемпіон світу минулого року Мікаель Кінгсбері, задовольнявся сріблом. Третє місце несподівано посів росіянин Олександр Смишляєв. До цього медалей на великих турнірах у нього не було.

Дві нагороди дозволили канадцям повернути собі перше місце в командному заліку Олімпіади. У них в Сочі вже 7 медалей. 3 золота, стільки ж срібла і одна бронза. На другому місці збірна Нідерландів. Всі свої 7 медалей голландці заробили в бігу на ковзанах. У них 3 золота, по 2 срібні та бронзові нагороди. Росія шоста (1 золото, 2 срібла, 3 бронзи), Україна ділить вісімнадцяте місце з Великобританією (по одній бронзі).