Мартен Фуркад виграє у переслідуванні

Лідер сезону Кубка світу завойовує свою першу медаль в Сочі. По ходу гонки французький біатлоніст відіграв 6 позицій і «привіз » найближчому переслідувачу більше 14 секунд. Найкращий з українців Андрій Дериземля 36 -й.

Гонка вийшла цікавою і напруженою. Щоб ліквідувати відставання, отримані в спринті, у біатлоністів було 12,5 км і 4 вогневих рубежі. Переслідування запам’яталося відразу декількома падіннями. Не зміг впоратися з одним з поворотів лідер чоловічої біатлонної збірної України Андрій Дериземля. Падіння не дозволило нашому біатлоністові поліпшити результат спринту. 22-е місце він змінив 36-е. Цей результат виявився кращим серед українських спортсменів. Вилітали з траси білоруси Сергій Новіков та Володимир Чепелін. Найприкрим стало падіння канадця Жан- Філіпа Ле Гуеллека. Лідер гонки після двох перших вогневих рубежів зламав лижу і вибув з боротьби за медалі.

Краще за всіх гонку провів фаворит чоловічого біатлонного турніру Мартен Фуркад. Лідер цього сезону в загальному заліку Кубка світу допустив лише один промах і був швидше за всіх на лижні. У підсумку француз фінішував у самоті. Компанію на п’єдесталі пошани йому склав чех Ондржей Моравець і співвітчизник Фуркада Жан-Гійом Беатрікс , що виграв бронзу. Переможець спринту норвежець Уле-Ейнар Бьорндален посів четверте місце. Кращий з росіян Євген Устюгов п’ятий.