На станції Харків-Пасажирський усунули наслідки аварії, потяги ходять у звичайному режимі

На станції Харків-Пасажирський усунули наслідки аварії, потяги ходять у звичайному режимі

На ст. Харків-Пасажирський з 10 лютого відновлено рух електричок. Розклад та маршрути приміських поїздів змінилися з 5 лютого через технічні неполадки. Про це повідомили в прес-службі Південної залізниці. Зараз маршрути проходження приміських електропоїздів, які прибувають і відправляються зі ст. Харків-Пасажирський, відновлені в усіх напрямках.

Нагадаємо, що зміна маршрутів приймання-відправлення приміських поїздів на станції Харків-Пасажирський відбулося ввечері 5 лютого через раптове зникнення електроживлення пристроїв залізничної автоматики стрілок і світлофорів. При цьому пасажирів евакуювали з задимленого підвального поверху вокзалу, світла не було у всьому будинку, каси та камери зберігання не працювали кілька годин. До ліквідації наслідків неполадків залучали підрозділи МНС.

Після відключення електроенергії стрілки працювали в ручному режимі. Причину виникнення технічного збою в роботі станції з’ясовує спеціальна комісія, до складу якої увійшли представники контролюючих та правоохоронних органів.

Елизавета Будько


130

Новости партнеров