Більше 100 машин швидкої допомоги отримає Харківщина цього року

Більше 100 машин швидкої допомоги отримає Харківщина цього року

Харківська область цього року отримає більше 100 автомобілів екстреної медичної допомоги. Як зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, це підвищить швидкість і якість надання медичної допомоги.

За словами віце-губернатора, для поліпшення роботи бригад швидкої допомоги на автомобілі встановили навігаційні системи. Завдяки цьому в Харкові машина швидкої допомоги в середньому приїжджає через 7,5 хвилин після виклику, а в районах області – менш ніж за 18 хвилин.

«Ще одне важливе питання – матеріально-технічна база. У першу чергу це те, з чим іде лікар, фельдшер до пацієнта. Другий рік поспіль ми отримуємо від держави субвенцію в сумі близько 12 млн. І сьогодні кожна бригада і фельдшерів, і лікарів на 100% забезпечена медикаментами, за допомогою яких безкоштовно надається допомога, передбачена протоколами Міністерства охорони здоров’я», – підкреслив Шурма.

Він зазначив, що ще однією важливою умовою для стабільної роботи є своєчасна виплата зарплати медичному персоналу. За словами Шурми, лікарі та медперсонал отримують 40% надбавки до зарплати. Є відповідні доплати й у водіїв машин швидкої допомоги.

Виктор Другоруб


101

Новости партнеров