Хто не показав українцям Януковича?

Хто не показав українцям Януковича?

У тому, що під час прямої трансляції відкриття сочинської олімпіади українському глядачеві не показали Януковича, винен телеканал Міжнародного олімпійського комітету. Про це журналістам повідомив генеральний директор першого російського телеканалу Костянтин Ернст.

«Було три телесигналу. Російський національний, американський національний і сигнал OBS, який йшов на весь світ. Тобто Відкриття Олімпіади транслювалося в трьох варіантах. Перший варіант від Першого каналу, який власне і займався церемонією, транслювався на Росію. Другий — йшов на США. А третій — від міжнародного правовласника, чинного на замовлення МОК, компанії Olympic Broadcasting Services, йшов на весь світ, в тому числі і на Україну. І саме у варіанті цієї телекомпанії замість Януковича під час проходу української делегації було показано порожнє крісло, яке, очевидно, зняли заздалегідь», — сказав Костянтин Ернст.

Нагадаємо, 7 лютого, пряма трансляція російських телеканалів показала президента України Віктора Януковича, який з трибуни прапором підбадьорював українську збірну. У той же самий час кадри з Януковичем так і не з’явилися в ефірі українських телеканалів УТ- 1 та «Інтер». Замість президента українцям показали заздалегідь відзняте порожнє крісло. Примітно, що ряд українських ЗМІ заявили про те, що Януковича не показали саме з вини російського телебачення.

Ольга Бузыка


114

Новости партнеров