Генпрокуратуру попросили відреагувати на створення воєнізованих формувань Майдану на території всієї України

Генпрокуратуру попросили відреагувати на створення воєнізованих формувань Майдану на території всієї України

Генеральна прокуратура України має дати правову оцінку діям лідерів опозиції, які хочуть створити «воєнізовані формування» Майдану на території всієї України. З такою вимогою виступила Партія регіонів, повідомляє прес-служба партії.

«У ході чергового майданного Віче було публічно заявлено про прагнення поширити досвід загонів «самооборони Майдану» на територію всієї України — створити всеукраїнську структуру, регіональні та місцеві штаби, сформувати і навчити сотні. Керувати процесом доручено коменданту майдану», — йдеться в заяві партії.

У Партії регіонів порівняли ситуацію в Україні з подіями, що відбуваються в 90-ті роки минулого століття. «Завдяки старанням опозиційних вождів в Україну повертається епоха «лихих дев’яностих». Іменем Майдану будуть відбуватися протиправні дії. Якщо раніше хулігани та інші порушники правопорядку могли претендувати виключно на пару рядків у картотеці МВС, тепер же вони будуть гордо носити звання учасників «активного опору», будуть значитися ще й у реєстрових списках майданної самооборони», — йдеться в документі.

Дмитрий Майдан


83

Новости партнеров