Невідомий «замінував» потяг Київ-Дніпропетровськ

Невідомий «замінував» потяг Київ-Дніпропетровськ

Невідомий чоловік повідомив у міліцію про замінування потягу Київ-Дніпропетровськ. Повідомлення виявилося неправдивим. Щоб упевнитися в цьому, довелося перевірити 7 поїздів. Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю Управління МВС України на Південно-Західній залізниці.

Чоловік зателефонував на спецлінію 102 Знам’янського МВ УМВС в Кіровоградській області і повідомив, що в поїзді сполученням Київ-Дніпропетровськ станеться вибух. Номер поїзда він не повідомив. Міліція перевірила всі поїзди зазначеного напрямку на територіях обслуговування лінійних відділів Київ-Пасажирський та Дарниця. Повідомлення виявилося неправдивим.

«У цей період 6 поїздів перебували в парку відстою і готувалися до подачі на перон, тому евакуювали з них тільки працівників залізничного транспорту. Прибуття сьомого, останнього поїзда, що прямував з Дніпропетровська, слідчо-оперативна група очікувала на Дарницькому вокзалі, — повідомляє сектор зв’язків з громадськістю. — До ретельного обстеження залучили кінологів зі службовими собаками і працівників вибухотехнічної служби».

Вибухонебезпечних пристроїв і речовин виявлено не було.

Ольга Бузыка


110

Новости партнеров