Польща стала десятою країною, яка завоювала золото в Сочі

У стрибках з трампліну перемогу здобув Каміл Стох. У медальному заліку лідирує Норвегія. Росія четверта, Україна шістнадцята.

У Сочі розіграний останній комплект нагород неділі. У стрибках з середнього трампліну переміг поляк Каміл Стох. Срібло дісталося словенському Петеру Превцу. Бронза у норвежця Андреаса Бардаля. Українців у цьому змаганні не було. Кращий з росіян Михайло Максімочкін 30-й.

Після двох днів боротьби на Олімпіаді медальний залік очолює Норвегія. У спортсменів з цієї скандинавської країни 7 нагород, дві з яких найвищого гатунку. 2 золота, срібло і бронза у голландців. Нідерланди йдуть другими, всі свої медалі , завоювавши в бігу на ковзанах. На третьому місці збірна США — у американців 2 золота і дві бронзи. 4-5 місця ділять команди Канади та Росії. У їх активі 1 золото, по 2 срібла і бронза. Україна, завдяки сьогоднішньому успіху Віти Семеренко, ділить 16 місце з Великобританією.