Є перша українська медаль в Сочі! Бронза Віти Семеренко

Найкраща в спринті другу Олімпіаду поспіль Анастасія Кузьміна. Росіянка Ольга Вілухіна виграла срібло. Українка Віта Семеренко третя.

Біатлоністкам сьогодні належало пройти 7,5 км із зупинкою на 2 вогневих рубежі. Рівних на дистанції не було Анастасії Кузьміної. Спортсменка з Тюмені, виступаюча за збірну Словаччини, не допустила промахів і була однією з кращих ходом. Срібний призер спринту росіянка Ольга Вілухіна програла Кузьміної майже 20 секунд. Збірна України в цій гонці виборола бронзову медаль. Віта Семеренко відстріляли на 0 і прийшла до фінішу з відставанням в 22 секунди від лідера. Її сестра Валя Семеренко фінішувала з відставанням 38 секунд і залишилася за межами десятки. Особлива надія в спринті покладалася на Олену Підгрушну. Вона чемпіонка світу на цій дистанції. Але українка допустила один промах і багато програла суперницям ходом. У підсумку вона поступилася лідеру трохи більше хвилини. Гонка переслідування пройде 11 лютого. Спортсменки стартую з сьогоднішнім відставанням від лідера. Щоб наздогнати Анастасію Кузьміну в них буде 10 кілометрів і 4 вогневих рубежі.

Нагадаю, рідний брат Анастасії Кузьміної Антон Шипулін виступає за збірну Росії. Вчора він теж мав відмінні шанси перемогти в спринті, але допустив промах останнім пострілом, зайнявши лише четверте місце.