У чоловічому скіатлоне на 30 кілометрів золото у швейцарця

Гонку виграв Даріо Колонья. Росіяни Максим Вилегжаніна та Ілля Черноусов зайняли 4-е і 5-е місця.

15 кілометрів класичним і 15 вільним стилем спортсмени подолали за годину й декілька хвилин. Спочатку гонки класикою лижники виходили в лідери по черзі. До позначки 15 кілометрів в першій групі залишилося близько 20 спортсменів. Ніхто не робив спроб відірватися. Спортсмени переобулись і перейшли на коньковий хід. На останньому підйомі лідер збірної Росії Олександр Легков втратив лижну палицю і шанси на медаль. За кілометр до фінішу прискорився швейцарець Даріо Колонья. Лише три лижника зуміли за ним зачепитися, але наздогнати не змогли. У підсумку другим фінішував швед Маркус Хельнер. А росіянин Максим Вилегжаніна у фінішному створі програв боротьбу за бронзу норвежцю Мартіну Йонсруду Сундбю. Ще один представник Росії Ілля Черноусов завершив гонку п’ятим. Українських лижників на цій дистанції не було.