Перші медалі у фігурному катанні розіграють без українців

Перші медалі у фігурному катанні розіграють без українців

Після виступів у короткій програмі наша збірна посіла 9 місце в командних змаганнях. До виконання довільної програми допускаються лише 5 кращих команд. Значить, боротьба за медалі пройде без наших спортсменів. Лідирує збірна Росії.

У другий день змагань коротку програму виконали танцювальні пари і жінки. У першому виді Україну представляли Шівон Хікін-Кенеді та Дмитро Дунь. Наші фігуристи зуміли випередити лише китайську пару і принесли до скарбнички збірної всього 2 оки. Не набагато краще виступила Наталія Попова в одиночному катанні. Триразова чемпіонка України відкаталася без помилок. Але її виступ не вразив арбітрів. Попову поставили вище тільки фігуристок з Німеччини і Великобританії. Так що збірна України в командних змаганнях набрала всього 10 очок з 40 можливих. Наші спортсмени посіли 9 місце, випередивши лише збірну Великобританії.
Лідирує після короткої програми збірна Росії. 15-річна Юлія Ліпницька принесла в скарбничку збірної ще 10 очок, а танцювальна пара Катерина Боброва/Дмитро Соловйов — 8. Перед довільною програмою господарі Олімпіади на 5 балів випереджають збірну Канади.

Ольга Бузыка


67

Новости партнеров