У Боснії проти штурмуючих палац президента застосували водомет

У Боснії проти штурмуючих палац президента застосували водомет

У Сараєво (Боснія) маніфестанти закидали смолоскипами президентську резиденцію. Поліція застосувала щодо заколотників водомет.

 

Палац президента Федерації Боснії і Герцеговини загорівся під впливом запалених смолоскипів. Прибуло кілька машин пожежної служби, щоб загасити полум’я. Про інцидент, що трапився у столиці Федерації Боснії і Герцеговини, повідомили на радіо «Вільна Європа».

 

Більше тисячі демонстрантів зібралося у столичній резиденції президента. Спроби місцевої поліції зупинити антиурядову акцію виявилися безуспішними. Після того, як протестуючі почали проявляти агресивність і у вікна резиденції полетіли палаючі факели, пролунали перші сигнальні постріли. Світлошумові гранати також не зупинили бунтівний натовп. Проти повстанців були застосовані потужні водяні струмені, у результаті останні змушені були відступити.

 

Повідомляється про сотні поранених. На місці працює 11 машин швидкої допомоги.

 

В країні оголошено надзвичайний стан, в країні більш 27.5% безробітного населення. В акціях беруть участь в основному ті, залишилися без заробітку, і зараз вимагають переглянути підсумки «шахрайської приватизації».

Елизавета Будько


79

Новости партнеров