Радник Путіна розповів про роль США в викраденні Булатова і заворушеннях в Україні

Радник Путіна розповів про роль США в викраденні  Булатова і заворушеннях в Україні

Радник президента Російської Федерації Сергій Глазьєв назвав «легендою» викрадення лідера Автомайдану,  мета якої -  створити привід для загострення насильства в Україні, аж до терактів

«Це легенда авторства колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка та одного з лідерів Майдану Віталія Кличка, які тримали пана Булатова на дачі одного зі своїх друзів»,- заявив Глазьєв,пише «Корреспондент.net ».

Мета інсценування, за даними радника Путіна — створити привід для загострення насильства в Україні, аж до терактів. «Після цього у США з’явиться привід винести справу на розгляд Ради безпеки ООН, чого домагаються американці за свідченням Нуланд»,- заявляє Глазьєв.

«Саме для цього планувалися великомасштабні терористичні акти з людськими жертвами саме на час відкриття Олімпіади в Сочі. Про це свідчить вибух бомби в Будинку профспілок, який перетворений на арсенал для підготовки терактів. Це нагадує історію Олімпіади в Пекіні, коли американці спровокували Саакашвілі почати війну з Південною Осетією», — говорить Глазьєв.

«У ланцюжку провокацій не виключена імітація нападу на посольство США з метою висадки десанту на його територію для захисту від уявного нападу . Потім силове захоплення влади в Києві і зсув чинної влади. Саме такий сценарій проглядається на даний момент»,- стверджує політик.

Втім,Глазьєв впевнений,що цей план поки далекий від здійснення — занадто багато явних проколів у американців. «Це і розкриття провокації з Булатовим, і випадковий вибух підготовлюваного боєприпасу в будинку профспілок, і витік скандальних переговорів Нуланд і Пайетта»,- говорить політик.

Глазьєв особливо відзначив роль Петра Порошенко в історії з викраденням лідера Автомайдану .

«Він надає Булатову літак, клопочеться, щоб вивезти його з-під домашнього арешту. Цілком очевидно, що Порошенко є одним з головних учасників та організаторів ланцюжка провокацій проти Росії.  Я думаю,це своєрідна помста за ті обмеження, яких зазнала продукція Roshen на російському ринку у зв’язку невідповідністю санітарним вимогам Росії»,- говорить радник президента РФ.

Нагадаємо,Булатов зник 22 січня. Він знайшовся ввечері 30 січня до селі Вишеньки Бориспільського району під Києвом. 2 лютого Булатов вилетів рейсовим літаком з «Борисполя» до Литви, де він проходить курс лікування.

Виктор Другоруб


89

Новости партнеров