Вікторія Нуланд : Без проведення Україною реформ США грошей не дасть

Заступник секретаря Держдепартаменту США заявила, що фінансова допомога з боку Штатів і ЄС буде надана Україні лише після зобов’язання провести реформи.

«Ніхто не збирається надавати економічну підтримку Україні з боку США або з боку МВФ, або ж Європи, якщо Україна залишатиметься нереформованої «, — заявила Нуланд.

Головними умовами для надання фінансової допомоги Україні з боку США Україна Нуланд назвала негайне вирішення політичного конфлікту, повагу прав людини, політреформу, формування Кабміну.

Незважаючи на недавнє звинувачення Росії в прослуховуванні та публікації «дипломатичних» переговорів з послом США в Україні Джеффрі Пайеттом, Нуланд заявила, що США провели переговори з Росією щодо ситуації в Україні, і загальна позиція була такою, що і США , і Росія , і Європа зацікавлені в демократичній Україні.

Дакже представник держдепу США зазначила , що США зацікавлені підтримувати в Україні всіх ключових гравців, які хочуть реалізувати конституційну реформу.

За її словами, конституційна реформа є вельми необхідної для створення уряду національної єдності, до якого буде довіра з боку всіх міжнародних партнерів і яке повинне буде відновити економічне процвітання і гарантувати безпеку всім громадянам України.

Елизавета Будько


82

Новости партнеров