Прем’єр Польщі: Україні не варто чекати фінансової допомоги від ЄС

Прем’єр -міністр Польщі Дональд Туск заявив, що Європейський Союз не має наміру надавати Україні будь-яку значну фінансову допомогу.

«Не слід очікувати, що Європа приготувала якісь великі ресурси для України. Тривала політична криза і можлива ескалація конфлікту роблять неможливим виділення Україні будь-яких засобів взагалі», — заявив глава польського уряду. За його словами, політична криза, і можлива ескалація конфлікту роблять неможливим виділення Україні будь-яких засобів взагалі «, — підкреслив Туск.

З подібними заявами виступили й інші європейські політики. Так, наприклад, єврокомісар Штефан Фюле неодноразово заявляв про те, що для отримання фінансової допомоги Україною, необхідне виконання ряда ультимативних умов ЄС і МВФ, зокрема провести політичні економічні реформи, змінити виборче законодавство і зовнішньополітичний курс .

Таку позицію поділяють і інші політики, зокрема президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу прямо позначив, що :»ЄС не має наміру платити Україні за підписання угоди про асоціацію з ЄС і країни Євросоюзу не будуть брати участь у «аукціоні» з підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з Україною».

Дмитрий Майдан


86

Новости партнеров