Глазьєв: Америка витрачає $ 20 млн на тиждень на озброєння бунтівників України

Глазьєв: Америка витрачає $ 20 млн на тиждень на озброєння бунтівників України

Сергій Глазьєв, радник президента РФ, звинуватив США в трансферт коштів на інструктаж і озброєння учасників заколоту в Україні.

 

«За нашими даними, американські джерела витрачають $20 млн. в тиждень на фінансування, в тому числі на озброєння, опозиції і бунтівників. Є інформація, що на території американського посольства проходять інструктажі бойовики, що їх озброюють», — заявив в інтерв’ю Глазьєв.

 

Політик обґрунтував точку зору своїми спостереженнями за абсолютною впевненістю в Конгресі в тому, що Україна підпише угоду про асоціацію. З цією метою уряд США не лише на словах підтримує опозицію, але і робить рішучі кроки для реалізації своїх планів.

 

«Звичайно, це неприпустимо, з цим треба щось робити. Ось і американський посол Джеффрі Пайетт в недавньому інтерв’ю намагався видавати злочин за торжество демократії, а масові протизаконні дії прикривати сентенціями про права людини. Але найцікавіше: посол з упевненістю заявив, що Україна підпише угоду про асоціацію, наче він, а не керівництво України вирішує це питання. А воно вже вирішило не підписувати цю протиприродну угоду, тому що цей документ — шлях до катастрофи», — упевнений він.

 

У той же час політик упевнений, що угода має дуже низькі шанси бути парафованою, оскільки це суперечить Конституції України.

 

«Наприклад, проект угоди про асоціацію передбачає прийняття Україною Римського статуту Міжнародного кримінального суду, однак Конституційний суд вже постановив, що для цього потрібно змінити основний закон. Ваша опозиція, звичайно, може підписати і без цього, але угода в такому випадку буде нелегітимною!», — зазначив Глазьєв.

Виктор Другоруб


126

Новости партнеров