Наслідки аварії на харківському Південному Вокзалі: рух поїздів відновлено, електрички не ходять

Наслідки аварії на харківському Південному Вокзалі: рух поїздів відновлено, електрички не ходять

Сьогодні, 6 лютого, електропоїзди та електрички підвищеного комфорту не будуть прибувати та відправлятися зі станції «Харків-Пасажирський» . Про це повідомили в прес-службі Південної залізниці. Маршрути поїздів змінено з технічних причин у зв’язку з учорашньою аварією.

Зокрема, електрички Золочівського, Люботинського, Красноградського та Граківського напрямків і поїзд №847/848 Харків-Ворожба перенаправлені на ст. «Харків-Балашовський». Електропоїзди Зміївського, Лозівського та Ізюмського напрямків і поїзд №819 820 Харків-Запоріжжя спрямовані на ст. «Харків-Левада».

На Південній залізниці уточнили, що маршрути змінили, тому що увечері 5 лютого на станції «Харків-Пасажирський» зникло електроживлення пристроїв залізничної автоматики стрілок і світлофорів, через що вони переведені в ручний режим роботи. Це призвело до затримок деяких пасажирських поїздів. Зараз причину виникнення технічного збою в роботі станції з’ясовує спеціальна комісія, до складу якої увійшли представники контролюючих та правоохоронних органів.

Нагадаємо, вчора, 5 лютого, через неполадки в кабельній електричної мережі та виниклого на підвальному поверсі задимлення на станції вимкнули електрику. Не ходили пасажирські та приміські поїзди. Приблизно о 20.00 електроживлення подали в північну частину вокзалу, заробила камера зберігання.

Ольга Бузыка


119

Новости партнеров