Росія стурбована газовими боргами України

Росія стурбована газовими боргами України

Росія стурбована зростаючим газовим боргом України, але сподівається на виконання всіх пунктів існуючих угод.

«У нас викликає стурбованість зростаючий борг за постачання газу. «Газпром» вже заявляв про те, що борг зростає, зростає дуже стрімко. Ми сподіваємося, що українські партнери виконають всі пункти чинної угоди», — заявив прес-секретар президента Дмитро Пєсков в ефірі радіостанції «Коммерсант ФМ».

Що стосується продовження надання фінансової допомоги, Пєсков нагадав слова президента, який сказав, що Росія не збирається нічого переглядати, тому як допомога надається народу України, який потрапив у нелегку ситуацію.

«Але, звичайно, буде потрібно якийсь час, поки новий голова уряду роз’яснить в Москві, наскільки зберігається прихильність тому курсу, який був заявлений раніше», — пояснив він.

За словами прес-секретаря президента, в Росії хочуть зрозуміти, «що в Києві є струнке розуміння того, як і на які цілі ці кошти будуть витрачатися далі».

При цьому Пєсков зазначив, що Росія ніколи не вимагала задокументувати це.

«Ніяких письмових зобов’язань з боку українських партнерів ніхто не брав, як це робить МВФ та інші фінансові міжнародні структури. Тут потрібно просто якесь елементарне розуміння того, що з цими коштами буде відбуватися», — додав помічник Путіна.

Елизавета Будько


105

Новости партнеров