ООН : в Сирії дітей відправляють на війну, катують, гвалтують і вбивають

ООН : в Сирії дітей відправляють на війну, катують, гвалтують і вбивають

Понад 10 тисяч дітей загинуло на війні в Сирії за 3 останні роки. Діти — учасники бойових дій. Коли вони потрапляють у полон, їх катують електрострумом, гвалтують, відривають нігті і палять розпеченим металом.
Як повідомляє ТСН з посиланням на The Huffington post, про це йдеться в звіті ООН, про який учора заявив генеральний секретар організації Пан Гі Мун.
Він стверджує, що в Сирії над дітьми знущаються як урядові війська, так і повстанці. ООН має дані, що і ті, й інші вербують дітей до 18 років на війну в самій Сирії та сусідніх країнах.
«Багато хлопчики розповідали співробітникам ООН, що вони відчували свій обов’язок приєднатися до військ опозиції», — йдеться у звіті.
Також у ньому йдеться, що діти не рідко переживають страшні тортури, до яких вдаються опозиційні і провладні вояки.
«Дітей б’ють металевими проводами, батогами, а також дерев’яними та металевими палицями. До них застосовують електрошок, в тому числі іноді їх б’ють струмом по статевих органах. Їм відривають нігті на руках і ногах, їх гвалтують або загрожують згвалтуванням. Про дітей гасять сигарети, позбавляють сну, а також влаштовують тортури рідних на їх очах», — йдеться в звіті ООН.
ООН стверджує, що майже за три роки війни в Сирії було вбито 100 тисяч людей. Серед них 10 тисяч — діти.

Ольга Бузыка


107

Новости партнеров