У Криму нагадали, що масові заворушення в країні мають припинитися через 11 днів

У Криму нагадали, що масові заворушення в країні мають припинитися через 11 днів

Сьогодні в Сімферополі пройшла чергова акція Всекримського громадського руху «Стоп майдан». Мета заходу — нагадати радикальним учасникам масових заворушень у Києві та інших регіонах країни, що у них є 11 днів, щоб звільнити захоплені адміністративні будівлі і піти з вулиць і площ.

Про це повідомляє прес-служба об’єднання.

Мирна акція пройшла на Сімферопольському залізничному вокзалі, куди «стопмайдановци» прийшли з плакатами «Стоп майдан», «До звільнення Києва залишилося 11 днів» і скандували «Ні насильству майдану!».

В акції взяли участь і представники Союзу десантників Криму. Як зазначив глава Союзу Володимир Кузьменков, громадська організація також підтримує народний рух «Стоп майдан» і виступає за якнайшвидшу стабілізацію суспільно-політичної ситуації в Україні.

«Багато людей на Україні вже розібралися з тим, що відбувається в Києві. Майдан дійшов до своєї крайньої агресивної стадії, ми виступаємо за те, щоб у Криму не було того, що відбувається в Києві, під гаслами майдану. Нам не потрібні ні захвати будівель, ні силові акції на території Криму. Крим — це територія конституційного порядку. Тому ми підтримуємо рух «Стоп майдан» і беремо участь в його акціях», — зазначив Кузьменков.

Нагадаємо, 2 лютого 2014 вступив в силу закон, що передбачає звільнення всіх учасників заворушень у Києві та інших містах України від кримінального переслідування. Однак це станеться тільки в тому випадку, якщо екстремісти звільнять урядові будівлі і центр Києва. На це їм дається 15 днів.

 

 

Елизавета Будько


78

Новости партнеров