Азаров, Арбузов і Клюєв паспортів Австрії не мають, — прес-секретарі

Азаров, Арбузов і Клюєв паспортів Австрії не мають, — прес-секретарі

Екс-прем’єр-міністр Микола Азаров, його наступник Сергій Арбузов та голова Адміністрації президента України Андрій Клюєв можуть подати в суд на депутата Європарламенту Ребекку Хармс, яка повідомила про наявність у останніх австрійських паспортів, за наклеп.

Як повідомив прес-секретар Адміністрації президента України Андрій Петренко, Клюєв вимагає від Реббеки Хармс «спростувати неправдиву інформацію і залишає за собою право звернутися до суду». «Андрій Клюєв має паспорт громадянина України, і ніяких паспортів інших країн у нього немає», — цитує Петренко ЛІГАБізнесІнформ.

Прес-секретар Азарова Віталій Лук’яненко зробив подібну заяву: «Інформація про паспорт громадянина Австрії, а також щодо майна та активів на території цієї держави Миколи Азарова не відповідає дійсності».

Сам Азаров на своїй сторінці в Facebook написав: «Я ніколи не звертався ні в одну європейську країну з проханням про надання мені паспорту. Тому офіційно заявляю, що інформація, яка зараз поширюється про мене в ЗМІ, є брехнею».

Олександр Кутерещін, прес-секретар Арбузова, також спростовує інформацію, поширену з подачі Хармс.

Елизавета Будько


68

Новости партнеров