Командувач внутрішніх військ України просить підлеглих не вестися на «міфічні тридцять срібняків»

Командувач внутрішніх військ України просить підлеглих не вестися на «міфічні тридцять срібняків»

Командувач внутрішніх військ МВС України генерал-лейтенант Станіслав Шуляк подякував особовому складу за відданість військовій присязі і попросив і надалі не піддаватися на вмовляння екстремістів, які обіцяють матеріальні блага взамін на зраду. Про це йдеться в заяві Шуляка, оприлюдненому на сайті МВС України.

Текст заяви.

«Протягом останнього часу ви переконливо довели, що залишаєтесь вірними українському народові.

Однак винахідливість опозиційних політиків у виборі методів впливу не має меж. Не припиняються погрози на адресу керівного складу внутрішніх військ, в інтернет-виданнях публікуються особисті дані військовослужбовців, їх домашні адреси та телефони.

Невдачею закінчуються спроби екстремістів впливати на військовослужбовців через так званих «Солдатських матерів», які на камери ллють гіркі сльози, водночас благословляючи підлітків, що жбурляють в вас бруківкою та запалювальними сумішами.

Не досягнувши мети, опозиція навіть вдається до спроб впливу на військовослужбовців через підкуп. За наявними даними, готуються провокаційні пропозиції щодо казкових благ кожному, «хто перейде на сторону так званих революціонерів» і вступить до незаконних збройних формувань. Агітатори отримують завдання обіцяти премії в розмірі 10-20 річних окладів за зраду присязі. Кожен з вас може зіткнутись з подібною пропозицією. Перш ніж почати розмову з ними, замисліться – де вони були раніше, чому жодного разу опозиційні депутати не розглядали у Верховній Раді питання про підвищення грошового утримання військовослужбовцям та блокували будь-які спроби розгляду подібних законопроектів.

Пригадайте, як тиждень тому вони критикували проект бюджету, закидаючи уряду в якості головного злочину проти українського народу його спробу підвищити фінансування правоохоронних органів, в тому числі внутрішніх військ.

Тепер вони ладні пропонувати вам нереально великі гроші. Чи варто вірити таким пропозиціям? Чи можна довіряти політикам, з мовчазної згоди яких проплачені екстремісти щедро поливали вас коктейлями Молотова? Чи можна укладати угоду з тими, хто закликав і продовжує закликати до розправ над вами та вашими сім’ями? Кожен з вас спроможний зрозуміти сам, на чиєму боці правда. Тут, на Грушевського, ви бачили достатньо, щоб мати свою самостійну думку. Я вірю в вашу здатність відрізняти істину від підступного обману.

Україна вже побачила, хто спроможний вберегти державу від великої крові. Вірю, що ваша відданість Військовій присязі знайде свою оцінку. Чи варто розмінювати довіру і шану українського народу на міфічні тридцять срібняків?».

Елизавета Будько


111

Новости партнеров