Герега відкрила засідання Київради в будівлі Печерської РДА ( ФОТО)

Герега відкрила засідання Київради в будівлі Печерської РДА ( ФОТО)

У будівлі Печерської районної державної адміністрації секретар Київської міської ради Галина Герега відкрила засідання Київради.

Як передає наш кореспондент, на засіданні присутні 77 з 120 депутатів Київради. На території біля Печерської райдержадміністрації зібралося кілька сотень активістів Майдану. Однак вони не намагаються штурмувати райдержадміністрацію.

На засідання Київради також прийшли народні депутати від опозиції Андрій Іллєнко, Юрій Одарченко, Едуард Леонов та ін. Крім того, в роботі Київради беруть участь голова Київської міської державної адміністрації Володимир Макеєнко, а також голови районних держадміністрацій.

Сьогодні народні обранці мають намір прийняти бюджет столиці. Голосування відбуватиметься за зміненою процедурою, заявила секретар Київської міської ради Галина Герега. Пропозиції депутатів щодо змін до міськбюджету вже внесені у його текст. Крім того, ті зауваження, які надійдуть під час обговорення, також будуть враховані в остаточному варіанті документа під час голосування.

Згідно з регламентом, проект спочатку на одному засіданні розглядається і потім, після того як профільні комісії враховують подані депутатами зауваження і доповнення, проект бюджету виноситься на затвердження.

У зв’язку з тим, що, згідно з Бюджетним кодексом, місцеві бюджети ухвалюють не пізніше ніж через 2 тижні після міського бюджету, у вівторок, 4 лютого, закінчується останній день, відведений для цього.

У зв’язку з цим Київрада розгляне й ухвалить бюджет за спрощеною процедурою — на одному засіданні. Така норма передбачена ч.16 ст.38 регламенту Київради.

Виктор Другоруб


473

Новости партнеров