Багато українських опозиціонерів сьогодні сіють насіння фашизму та національної ворожнечі – Рижков

Багато українських опозиціонерів сьогодні сіють насіння фашизму та національної ворожнечі – Рижков

Керівник Харківської обласної організації Спілки ветеранів Афганістану Володимир Рижков заявив, що воїни-афганці глибоко стурбовані хвилею агресії, яка охопила останнім часом усю Україну.

«Одного разу ми вже втратили свою батьківщину, втратили Радянський Союз. Адже все теж починалося з мирних демонстрацій. Ми не хочемо, щоб історія повторилася, не хочемо, щоб наша молода незалежна країна припинила своє існування. А це цілком можливо, якщо політикани не зупиняться у своєму пориві будь-якими способами прорватися до влади. Україна знаходиться на межі громадянської війни. Повірте, ми знаємо, про що говоримо: ми 9 років перебували в країні, яку роздирали громадянське протистояння. Необхідно зупинитися. Знайти будь-який компроміс для створення держави, де правитимуть мир, спокій і взаєморозуміння. Ми всі громадяни однієї країни, яка має велику історію, і ми впевнені, що у нашої країни велике майбутнє», – зазначив Рижков.

Крім того він звернувся до представників іноземних держав, які стежать за подіями в Україні: «Не будьте дволикими. У своїх країнах ви досить жорстко присікає прояв ксенофобії та нацизму. Ваші батьки й діди – американці, англійці, поляки та інші народи – разом з нашими батьками та дідами знищили фашизм. Не закривайте очі на те, що багато українських опозиціонерів сьогодні сіють насіння фашизму та національної ворожнечі. І ще я хочу підкреслити. За минулі 2 місяці деякі політичні сили приписали собі афганців. І я хочу заявити: ми, ветерани афганської війни, ніколи не будемо з тими, хто зраджує пам’ять наших батьків і дідів. З тими, хто глумиться над ветеранами-фронтовиками. Ми завжди були, є й залишаємося з народом», – підкреслив Рижков.

Виктор Другоруб


163

Новости партнеров