В Україні на поліпшення екологічного стану трьох регіонів виділено 180 млн грн

В Україні на поліпшення екологічного стану трьох регіонів виділено 180 млн грн

В Україні на поліпшення екологічного стану територій трьох регіонів виділено 180 млн грн. Про це повідомив в.о. міністра екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков в ході брифінгу, присвяченому пріоритетними напрямами роботи міністерства.

Як зазначив міністр, кошти виділені на оздоровлення басейну річки Сіверський Донець і поліпшення екологічного стану на території Харківської, Луганської та Донецької областей.

Крім того, як зазначив Проскуряков, протягом цього року буде продовжена робота по створенню нових та розширенню існуючих об’єктів природно-заповідного фонду, створення мережі центрів з відновлення особливо цінних видів тварин. У тому числі, таких, як бурий ведмідь (Закарпатська область), зубр (Чернівецька область), глушець (Івано-Франківська область), кінь — тарпан (Львівська область), бабак (Харківська область).

Як зазначив міністр, в цьому році планується виділити 21 млн грн для проведення комплексного еколого-геологічного моніторингу на території Калуського гірничопромислового району Івано-Франківської області. Крім того, планується завершити моніторинг та розробити план заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла на території Домбровського кар’єру в Калуші.

Ольга Бузыка


77

Новости партнеров