Сергій Чернов закликав коменданта Майдану вибачитися перед депутатами Харківської облради

Сергій Чернов закликав коменданта Майдану вибачитися перед депутатами Харківської облради

Голова Харківської облради Сергій Чернов звернувся до народного депутата Андрія Парубія з вимогою вибачитися перед депутатами Харківської облради. «Хочу публічно звернутися до людини, яка займає в державі сьогодні «високу посаду» – коменданта Майдану, народного депутата Андрія Парубія. Вимагаю від нього вибачень перед депутатами Харківської обласної ради, оскільки в ефірі 5 каналу відповісти йому мені не дали. На жаль, багато ЗМІ стали клубами за інтересами, у тому числі згаданий телеканал», – заявив Чернов.

Він запропонував Парубію побувати в містах східних регіонів України та особисто поспілкуватися з працівниками промислових підприємств і заводів. Голова Харківської облради зазначив, що ці люди проти того, щоб їх досягнення і досягнення колишніх поколінь знищували або руйнували.

«Звертаюся до коменданта Майдану російською мовою, так як на моїй улюбленій українській мові він мене не зрозумів. Як і не зрозумів заклик депутатів обласної ради зупинити протистояння в країні. Не зрозумів звернення Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, Національного Конгресу місцевого самоврядування в Україні Нас не бажають чути. Тому хочу підкреслити: кожна дія матиме протидію. Це закон життя», – відмітив Чернов.

Дмитрий Майдан


87

Новости партнеров