Бондаренко безперешкодно в’їхала на територію США

Бондаренко безперешкодно в’їхала на територію США

Народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко перебуває у США, що свідчить про хибність недавніх заяв окремих журналістів щодо застосування стосовно неї санкцій з боку Сполучених Штатів.

 

Парламентарій зазначила, що перебуває на території США у рамках офіційного запрошення на щорічний Молитовний сніданок до президента США. Також заплановано низку зустрічей з офіційними особами. За словами Олени Бондаренко «ніяких перешкод з боку прикордонного та митного контролю країни не було».

 

Вона звернулася до всіх ЗМІ, які абсолютно безапеляційно давали інформацію про нібито наявні санкції США, застосовані щодо неї: «Знайдіть у собі мужність і визнайте, що вас просто обдурили і вашими руками обманювали ваших читачів, глядачів та слухачів. Сподіваюся, що ті, хто повідомляв про нібито наявні санкції проти мене, повідомлять і про те, що це виявилося неправдою, що це лише інформаційна «качка».

«Мету цієї провокації розцінюю як спробу тиснути на як на політичного діяча, спробу знизити мою ефективність. Досягли рівно зворотного ефекту: стала сильнішою, впевненості додалося», — підсумувала Олена Бондаренко.

Виктор Другоруб


72

Новости партнеров