У Харкові створено всеукраїнський громадський союз «Український фронт»

У Харкові створено всеукраїнський громадський союз «Український фронт»

Сьогодні в ході екстреного Всеукраїнського зльоту первинних партійних організацій Партії регіонів, який проходить у Харкові, було ухвалено рішення про створення Всеукраїнського громадського союзу «Український фронт» . До складу союзу увійдуть громадські об’єднання, громадські організації, представники політичних партій і громадяни України, які виявлять бажання приєднатися до нього.

Губернатор Харківської області Михайло Добкін зазначив, що сьогоднішня ситуація в країні змушує створювати структури, які паралельно з правоохоронними органами займаються захистом та охороною державних будівель і установ.

«Я думаю, що сьогодні дуже важливо відійти від суто партійного заходу, протягнути руку назустріч всім, хто, поділяючи наші погляди на ситуацію в країні, готовий, об’єднавшись, стати тією силою, з яку піде визволення нашої землі. Як у далеких 40-х роках: зі сходу на захід!» — звернувся Михайло Добкін до присутніх на зльоті.

Він також підкреслив, що сьогодні представники громадських організацій та небайдужі громадяни можуть запропонувати якийсь новий, надпартійний формат об’єднання, який дасть можливість брати участь в новій силі та новому русі не тільки членам партії, а й громадським активістам, які, маючи свою громадянську позицію, хочуть наводити лад у власному домі.

добкін нагадав, що представникам опозиційних сил було зроблено безліч пропозицій, спрямованих на мирне врегулювання конфлікту, однак жодне не було прийнято.

«Ми пропонуємо кроки з врегулювання ситуації, йдучи не просто на поступки, а на колосальні поступки. Ми намагаємося погасити пожежу ненависті, неприйняття, ворожості, яку розпалили між нами — сходом і заходом України . Але нас ніхто не чує. У них завдання — представити південний схід країни випаленим полем моральної та духовної розрухи. А нас — корінних його жителів — недалекими, забитими, заляканими і нікчемними. Нас, що створюють матеріальні блага всієї країни, що виробляють високотехнологічне обладнання, нас, хто є житницею всієї країни і студентською столицею», — сказав Михайло Добкін.

Голова ХОО ПР підкреслив, що такий образ південно-східних регіонів України створюється і підтримується за активної участі опозиційних ЗМІ, які створили не просто інформаційну блокаду, але і позбавили представників регіонів конституційного права висловлювати свою думку.

Символом громадського союзу «Український фронт» обрана Георгіївська стрічка.

На зліт прибуло близько 6000 осіб у складі 20 делегацій представників обласних організацій Партії регіонів з усіх куточків України, народні депутати, представники дипломатичних кіл, представники КПУ, представники близько 50 громадських організацій та об’єднань.

Ольга Бузыка


54

Новости партнеров