У Каліфорнії 25 мільйонів людей відключили від водопостачання

У Каліфорнії 25 мільйонів людей відключили від водопостачання

31 січня управління водними ресурсами штату прийняло рішення повністю припинити поставки води з резервуарів State Water Project. Через цей крок близько 25 мільйонів людей, що проживають у сільській місцевості на території площею в три тисячі квадратних кілометрів, будуть змушені шукати інші джерела води.

Про це повідомляє журнал Time. Джерелами води для більшості стануть інші системи водопостачання, однак у багатьох ключових резервуарах в штаті обсяг води знаходиться нижче середнього рівня.

Раніше цього місяця губернатор штату Джеррі Браун оголосив надзвичайний стан у Каліфорнії у зв’язку з посухою. Він закликав жителів штату знизити споживання води на 20 відсотків. За даними місцевої влади, в деяких сільських районах запаси води вичерпаються через два-чотири місяці.

Система водосховищ і водопроводів State Water Project забезпечує постачання водою ряду областей штату, в тому числі районів у Північній Каліфорнії, Області затоки Сан-Франциско, Південної Каліфорнії. Поставки останнім часом здійснювалися на рекордно низькому рівні. Причиною цьому стала чергова посуха. У Каліфорнії вже кілька років тримається посушлива погода, яка суттєво виснажила водны запаси.

Виктор Другоруб


94

Новости партнеров