Ситуація в Україні може дестабілізуватись

Ситуація в Україні може дестабілізуватись

Координатор уряду ФРН з германо-російських відноси Гернот Ерлер вважає, що небезпеку загострення ситуації в Україні «в даний час поки ще не усунуто».

Про це він заявив на зустрічі з іноземними кореспондентами в Берліні, пише ІТАР -ТАСС.

Тим не менш «є надія, що ситуація, яка відрізняється високим ступенем напруженості, зможе розрядитися»,- вказав політик. За його словами, «Німеччина не прагне відігравати особливу роль в Україні».

ФРН «бере участь у залагодженні ситуації, підтримуючи інтенсивні переговорні контакти в пошуку політичного рішення», підкреслив Гернот Ерлер. Він вказав, що ні у Росії, ні у Німеччини і Євросоюзу в цілому «немає зацікавленості в розвалі України» і закликав до підтримки «сил , зацікавлених у врегулюванні ситуації».

Говорячи про дискусії про доцільність застосування санкцій проти українського керівництва , координатор висловив думку , що «не можна виступати в ролі посередника і одночасно вводити санкції».

Наприклад, США відносяться до числа прихильників таких заходів, але вони і не виступають в якості посередника. Тому не доводиться говорити про корисність санкцій, у той час як «слід робити ставку на досягнення політичного рішення» , вказав Гернот Ерлер.

 

Елизавета Будько


87

Новости партнеров