Опозиція відмовляється від амністії для учасників Майдану

Опозиція відмовляється від амністії для учасників Майдану

За законом від 31 січня, маніфестантів відпускають в обмін на звільнення захоплених держустанови. Лідери опозиції побоюються, що з амністією Майдан розійдеться.

У четвер Верховна рада після довгих дебатів прийняла закон про амністію для всіх учасників вуличних зіткнень. Автором законопроекту став постійний представник президента у Верховній раді депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко. За документом, маніфестанти мають звільнити захоплені ними державні установи в Києві та регіонах країни протягом 15 днів.

Проте опозиція заявила, що відмовляється виконувати умови закону. Лідер парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що «за допомогою цього закону влада намагається закрити майдан». У свою чергу, лідер фракції «Свобода» Олег Тягнибок оголосив, що «майдан не розійдеться».

Як зазначили в Партії регіонів, невиконання опозицією своєї частини відповідальності, передбаченої прийнятим в середу парламентом України законом про амністію, призведе до того, що сотні людей можуть бути притягнуті до суду за вчинення протиправних дій, і це буде на совісті лідерів опозиції.

Виктор Другоруб


88

Новости партнеров