У Сімферополі активісти руху «Стоп майдан» провели інформаційні акції

У Сімферополі активісти руху «Стоп майдан» провели інформаційні акції

Сьогодні в найбільших торгових центрах Сімферополя активісти всекримського громадського руху «Стоп майдан» провели інформаційні акції. Про це повідомляє прес-служба об’єднання.

У ході заходу «стопмайдановци» поспілкувалися з кримчанами, роздали інформаційні матеріали та наклейки з логотипом «Стоп майдан».

«Всі люди розуміють, що головне — це збереження стабільності в нашій автономії. Ми проводимо наші акції кожен день, роздаємо інформаційні листівки з координатами нашого руху: як нас знайти в соціальних мережах або звернутися за телефоном», — зазначила представник руху Анна Рубель.

Також активісти висловили сподівання, що, в тому числі завдяки проведенню подібних акцій, діяльність всекримського руху «Стоп майдан» стане відомою за межами півострова та ініціативу підтримають і в інших регіонах України.

«Більшість людей, як ми вже бачимо, підтримують нашу акцію, вони за мирне вирішення політичної ситуації. І я сподіваюся, що й учасники заворушень у Києві помітять наш мирний рух», — сказав учасник об’єднання Сергій Гордик.

 

Виктор Другоруб


84

Новости партнеров