Головне сьогодні — заспокоїти суспільство, зупинити протистояння, — Клюєв

Головне сьогодні — заспокоїти суспільство, зупинити протистояння, — Клюєв

На переговорах з делегацією Європарламенту глава Адміністрації Президента Андрій Клюєв назвав головним завданням заспокоїти суспільство і зупинити протистояння

Сьогодні Клюєв зустрівся зі Спеціальною делегацією Європейського парламенту на чолі з Головою Комітету Європарламенту у закордонних справах Елмаром Броком .

Під час бесіди було обговорено шляхи врегулювання внутрішньополітичної ситуації в Україні на основі взаємоприйнятного компромісу шляхом діалогу влади з опозицією і громадянським суспільством.

За словами голови АП, для цього повинні бути узгоджені позиції влади та представників опозиції, а також врахована позиція представників громадських організацій. Влада відкрита до діалогу, підкреслив Клюєв.

«Головне сьогодні — заспокоїти суспільство, зупинити протистояння. Ні в якому разі не можна допускати кровопролиття. Це прекрасно розуміють представники влади та опозиційних сил», — сказав він.

Депутати Європейського парламенту висловили готовність допомогти мирному врегулюванню ситуації. У цьому контексті Елмар Брок привітав останні рішення

Верховної Ради України про скасування деяких законів від 16 січня 2014 як крок на шляху виходу з кризи.

Ольга Бузыка


94

Новости партнеров