Не можна допустити, щоб по країні їздили оскаженілі бандформування «махновців» – Святаш

Не можна допустити, щоб по країні їздили оскаженілі бандформування «махновців» – Святаш

Народний депутат від «Партії регіонів», харків’янин Дмитро Святаш упевнений, що події в Україні приведуть до одного з двох можливих варіантів: «Існують дві крайні точки: від компромісного варіанту, при якому сторони домовляються, до варіанту силового, коли влада не вирішує питання розблокування адмінбудівель і т.д., тобто влада вирішує питання силовим варіантом, аж до введення надзвичайного стану, якщо це необхідно».

Нардеп вважає, що необхідно зробити все можливе, щоб не пустити країну на самоплив, «коли по країні їздитимуть оскаженілі бандформування «махновців». Бо тоді настане повна анархія.

«Зрозуміло, що без силового варіанту зупинити цю анархію буде неможливо. Та ситуація, яка зараз склалася на вулиці, не може не розвиватися. І вона може розвиватися як в одну сторону, тобто до домовленостей, поступок і добровільного розблокування ситуації, так і в інший, тобто до ескалації конфлікту. Є чіткий закон натовпу: натовп не може не діяти. Якщо натовп не має плану дій, він все одно якусь дію собі придумає, і ця дія завжди буде мати насильницький характер. Після так званих «мирних» протестів ми отримаємо «мирний» суд Лінча, «мирні» набіги на магазини, банки, «мирні» зіткнення одного угруповання з іншим. Одні зайняли Вишгород, інші зайняли Івано-Франківськ. Через час вони пішли один на одного. І як наслідок ми опинимося в цивільному середньовіччя», – заявив Святаш.

Виктор Другоруб


74

Новости партнеров