Ультрас «Севастополя» Євромайдан не підтримували

Ультрас «Севастополя» Євромайдан не підтримували

Фани футбольних клубів стверджують, що заяву від іхнього імені подала адмініст рація сайту і занальні збори й обговорення щодо неї не прводилися.

Заява про підтримку севастопольськими фанеами Євромайдану – це фейк. Відповідне звернення було опубліковане на сторінці «Ultras Sevastopol Wear». В ньому йшлося про те, що адміністрація цієї сторінки пребільшила повноважженння і поширила заяву без затвердження її тексту та змісту з самими ультрас.

Водночас, як повідомили виданню «Чемпіон», «дане звернення було сприйнято як зроблене від імені руху ультрас «Севастополь», однак дана інформація помилкова та не відображає реального стану речей».

А звітна група «не є офіційним «рупором» севастопольської ультри, а лише відображає думку та сподівання адміністрації даної групи».

«Хочемо підкреслити, що на сьогоднішній день не проводилося ніяких зборів, обговорень, і, відповідно, не існує ніякої загальної думки до подій. Окремі люди з числа ультрас будуть брати участь у подібного роду заходах, на що вони мають повне право як громадяни України, і впевнені, що робити вони це будуть виключно на мирних засадах», — повідомили «Чемпіону».

 

Дмитрий Майдан


108

Новости партнеров