ЄС закликав віддати під суд винних у насильстві в Україні

ЄС закликав віддати під суд винних у насильстві в Україні

Голова Європейської ради Герман Ван Ромпей на саміті Росія-ЄС закликав уряд представити суду винних у реалізації актів насильства в Україні.

 

«Ми суворо засуджуємо всілякі прояви насильства і вважаємо, що цьому не місце в правовій державі. Тут особливу відповідальність несе керівництво країни, яке ми закликаємо реалізувати заходи щодо запобігання нових актів насильства. Ми закликаємо віддати винних під суд, а також налагодити діалог із опозицією та громадянським суспільством», — сказав парламентарій.

 

На думку Жозе Мануеля Баррозу, голова Європейської комісії, застосування сили обернеться ще більшим посиленням кризової ситуації в країні.

 

Крім того, скасований пакет законів від 16 січня отримав схвалення з боку представників Євросоюзу.

 

«Сьогодні Верховна Рада відкликала закони, прийняті 16 січня. Разом із прийняттям закону про амністію ця поступка стане важливим кроком у напрямку зняття напруженості у сформованій ситуації та сприятиме політичному діалогу та врегулюванню кризи», — заявив Баррозу у вівторок у Брюсселі на прес-конференції після закінчення саміту Росія-ЄС.

 

Нагадаємо, в Брюсселі відбулися одноденні переговори Володимира Путіна з європарламентарями. Однією з топ-тем була несприятлива ситуація в Україні.

Виктор Другоруб


122

Новости партнеров