Домовленості з Україною залишаються в силі — Путін

Домовленості з Україною залишаються в силі — Путін

На прес-конференції президент Росії Володимир Путін заявив, що домовленості з Україною, зокрема, про 15-мільярдний кредит, залишаються в силі, навіть у тому випадку, якщо до влади прийде опозиція.

 

«Ми виходимо з того, що й той кредит, про який ми говорили, і поетапне зниження цін на енергоносії, газ, насамперед, пов’язані з необхідністю й бажанням підтримати не якийсь конкретний уряд, а український народ», — висловив свою думку президент.

 

Зокрема президент РФ запевнив, що угода по енергетичній сфері (реалізація російського газу на території України в 1.5 рази дешевше) не буде переглянута.

 

«У нас є вислів: «Коли пани б’ються, у холопів чуби тріщать». Тобто страждає завжди простий громадянин. Нам би дуже хотілося, щоб навантаження на пересічного громадянина було мінімальним», — заявив Путін.

 

Володимир Путін, коментуючи відставку Миколи Азарова, сказав, що з екс-прем’єром у нього були домовленості про створення якісних змін в економіці України. На питання, як складуться відносини з новим лідером уряду і як він буде використовувати надані Росією кошти, президент відповів так: «Ми не знаємо, хто очолить уряд. Головне — це стабілізація економічної ситуації. У нас в Росії була певна критика в уряді з приводу виділення фінансів без структурних реформ. Тому ми погодилися надати Україні кошти не стільки на підтримку бюджету, проїдання, скільки на розвиток», — зазначив Путін.

 

Нагадаємо, сьогодні відбулася зустріч голови Росії з головою Євроради Германом Ван Ромпеєм, де політики розглянули українське питання.

Елизавета Будько


71

Новости партнеров