У Криму провели молебень про мир в Україні

У Криму провели молебень про мир в Україні

Сьогодні в Сімферополі в Петро-Павлівському кафедральному соборі Митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар провів молебень про мир в Україні. Про це повідомляє прес-служба Кримської єпархії.

У молебні також взяли участь понад 300 дітей з міських недільних і загальноосвітніх шкіл, загону православних слідопитів при кафедральному соборі.

Після молебню Митрополит Лазар звернувся до дітей: «Ми тільки що зробили з вами молебень про примноження миру, злагоди і любові. Я молитовно бажаю, щоб у дитячому серці кожного з вас перебувала ця любов, перебував цей мир. Та любов і той мир, які залишив нам Господь наш Ісус Христос . Моліться, дорогі діти, тому що молитва дитини є воістину сильна молитва. Моліться про те, щоб мир і любов завжди перебували з усіма дітьми і дорослими, з вашими батьками, близькими і вчителями, щоб мир перебував у нашій країні».

Нагадаємо, сьогодні з благословення Митрополита Київського і всієї України Володимира в усіх храмах Української Православної Церкви пройшли молебні про світ в Україні.

Елизавета Будько


101

Новости партнеров