Відносно криворізьких паліїв міськвиконкому відкриті кримінальні виробництва

Відносно криворізьких паліїв міськвиконкому відкриті кримінальні виробництва

Відносно чотирьох повстанців, які 27 січня намагалися підпалити будівлю Криворізького міськвиконкому, відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє відділ зі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України в Дніпропетровській області.

Зловмисники під’їхали до будівлі на автомобілі «ВАЗ- Калина», двоє з них вибігли з авто і кинули каністру з легкозаймистою сумішшю. В результаті загорілася вхідна дверь.

Всі чотири повстанця затримані на місці. Це місцеві жителі, один з яких вже був судимий: 57-річного чоловіка судили за замах на життя кандидата в Президенти України Наталію Вітренко в 1999 році (він кинув у Вітренко гранату).

Під час затримання екстремістів постраждали 4 правоохоронця. Вони отримали поранення у вигляді перелому руки, струсу головного мозку та опіки.

У машині затриманих знайшли 80 пляшок із запальною сумішшю, два армійських шолома, один мотоциклетний шолом, дві сумки з респіраторами, металеву і дерев’яну палиці, ножі.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 294 Кримінального кодексу України (масові заворушення) і ч. 348 (посягання на життя співробітника правоохоронного органу).

Ольга Бузыка


62

Новости партнеров