Українські революціонери захопили автобус з поляками

Українські революціонери захопили автобус з поляками

Туристів, громадян Польші, змусили кричати «Слава Україні — героям слава!» За спробу сфотографувати нападників туристу розбили телефон.

Інцидент стався на трасі Львів — Краковець, де українська молодь палила автомобільні покришки, перекривши дорогу. Одна з пасажирок польського автобуса описала подію на своїй сторінці у Фейсбуці :

«Близько двадцяти людей оточили автобус і почали його розгойдувати. Зайшовши в автобус, вони нам сказали, що для проїзду ніхто дозволу не давав. Спочатку вони накинулися на водія, який мирно сидів на своєму місці і погоджувався з усім, що вони говорять. Потім пасажири почали просити пропустити додому, на що їм відповіли: «Нехай українці вийдуть, і ви можете їхати».

Якомусь полякові розбили телефон, бо він знімав процес. Водій почав пропонувати гроші. Потім в автобус зайшли ще п’ятеро людей у масках і почали кричати, що у них тут «мирний протест» і «що ви тут тупцюєте, мазури?»

Потім, за словами пасажирки, один з цих українських націоналістів заявив, що «якщо не хочете в топку», то кожен в автобусі повинен прокричати «Слава Україні – героям слава!» Люди кричали цю фразу, а водієві дали 10 секунд, щоб він проїхав через вогонь», — так закінчується текст пасажирки у Фейсбуці.

Ольга Бузыка


80

Новости партнеров