Міліція підсилила охорону Харківської облдержадміністрації

Міліція підсилила охорону Харківської облдержадміністрації

Всі державні установи Харківської області взяті під посилену охорону міліції. Про це повідомила начальник Центру громадських зв’язків Головного управління МВС України в Харківській області Наталя Захарова. За її словами, міліція має в своєму розпорядженні достатні сили для забезпечення громадського порядку в області.

За її словами, кількість патрулів збільшена і вони знаходяться недалеко від будівель державних установ. «Особливо це стосується Будинку рад, де розміщені Харківська облдержадміністрація і Харківська облрада», — повідомила Захарова.

Біля центрального входу в будівлю Харківської облдержадміністрації (вул.Сумская, 64) чергують два патрулі правоохоронців у спеціальних захисних касках. Входити і виходити з будівлі вони нікому не перешкоджають, просто стежать за порядком. Окрім цього тут знаходяться міліціонери, курсанти Харківської академії внутрішніх військ підрозділу МНС. Охорона облдержадміністрації озброєна захисними шлемами і щитами. На підлогах в коридорах прибрали килими, підтягнуті пожежні шланги. У дворі стоїть пожежна машина. У будівлі готові закрити щитами вікна, в разі конфлікту з нападаючими.

Дмитрий Майдан


68

Новости партнеров