Всеукраїнський зліт первинних організацій Партії регіонів пройде 1 лютого у Харкові

Всеукраїнський зліт первинних організацій Партії регіонів пройде 1 лютого у Харкові

Сьогодні, 27 січня, відбулося засідання Ради Харківської обласної організації Партії регіонів. На засіданні було прийняте звернення до громадян України. Про це на брифінгу повідомив голова ХОО ПР, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

«Ситуація, що склалася в нашій країні не залишає байдужим жодного громадянина України. До нашій країні прикута увага наших найближчих сусідів і держав, які знаходяться на багатьох континентах. Відповідно, всі чекають сьогодні реакція самої головної політичної сили нашого регіону – Партії регіонів», – зазначив губернатор.

За його словами, Рада обласної організації на засіданні одноголосно прийняла ряд рішень. Зокрема, у зверненні зазначено, що у зв’язку з заворушеннями, які захлеснули країну, «ХОО ПР заявляє про загальну мобілізацію членів партії та наших прихильників для прийняття заходів по захисту конституційного ладу».

«155 тисяч членів ПР у Харківській області достатньо для гідної відсічі тим людям, які сьогодні намагаються пробратися на територію Харкова і області, щоб підірвати роботу органів державної влади та місцевого самоврядування», – заявив Добкін.

Крім того на Раді було прийнято рішення про проведення позачергового Всеукраїнського зльоту первинних організацій Партії регіонів. Зліт відбудеться 1 лютого у Харкові. «Для об’єднання зусиль з вироблення заходів для стабілізації ситуації в країні ХОО звертається до всіх громадських організацій, об’єднаннь і кожного, кому не байдужа доля країни і хто підтримує нашу позицію, взяти участь у Зльоті. Враховуючи, що на карті України сьогодні є тільки дві політичні платформи – тотального руйнування з одного боку і відновлення сили Закону з іншого, звертається до всіх політичних сил, що розділяє наші погляди, взяти участь у Зльоті», – йдеться у зверненні.

Ольга Бузыка


58

Новости партнеров