МЗС РФ не розуміє, як можна називати дії екстремістів відстоюванням прав українців

МЗС РФ не розуміє, як можна називати дії екстремістів відстоюванням прав українців

Уповноважений МЗС Росії з прав людини Костянтин Долгов не бачить нічого спільного між діями українських екстремістів і захистом прав людини.

«Боротися за права людини шляхом закидання представників органів правопорядку коктейлями Молотова, силовим захопленням адміністративних будівель, шляхом побиття своїх співгромадян, безчинств на вулицях власних міст, якщо це — метод відстоювання прав людини, то цей метод повинен відповідним чином бути оцінений міжнародним співтовариством і міжнародними правозахисними структурами», — сказав Долгов на брифінгу.

За його словами, силові методи, до яких вдаються повстанці, абсолютно неприпустимі. І вина за це лежить на представниках ряду країн, які на Майдані закликали протестувальників до подібних дій. «Це важко розцінити як турботу про права людини та демократії в Україні, — говорить Долгов. — Чому по відношенню до подій в Україні допускається інший підхід з боку деяких наших західних партнерів, з боку значної частини міжнародних ЗМІ? Чим ця країна гірше, ніж інші держави Європи?».

Виктор Другоруб


50

Новости партнеров