Дніпропетровська міліція припинила спробу захоплення облдержадміністрації

Дніпропетровська міліція припинила спробу захоплення облдержадміністрації

У Дніпропетровську припинено спробу захоплення повстанцями будівлі обласної державної адміністрації. Про це повідомляє відділ зі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України в Дніпропетровській області.

За даними дніпропетровських правоохоронців, 18 співробітників міліції отримали поранення. Протидіючи повстанцям, співробітники органів внутрішніх справ не застосовували спецзасоби і не мали травматичної зброї.

За порушення громадського порядку затримано і доставлено до райвідділів міліції 37 учасників акції. У мобільних телефонах затриманих виявлені повідомлення, в яких за участь в акції їм запропоновано винагороду в розмірі від 600 до 800 гривень.

За фактом протиправних дій слідчим відділом Дніпропетровського міського управління міліції внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 294 Кримінального кодексу України (масові заворушення).

За фактом отримання тілесних ушкоджень співробітниками міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 342 (опір представникові влади).

За фактом посягання на життя співробітників міліції відкрито кримінальне провадження за ст. 348 (посягання на життя співробітника правоохоронного органу).

Дмитрий Майдан


98

Новости партнеров